top of page
298291990_1752933178399006_5358887589808273527_n.jpeg

Nasze wartości

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

Services

Nasze wartości

Zmienianie świata - na lepsze

Nie czekamy aż system się zmieni, to my zmieniamy system. Nie boimy się ryzyka i wielkich wizji, bo wiemy, że do zmiany świata wystarczy jeden zwykły człowiek, który w nią uwierzy.

Promocja zdrowia

Dbamy o ducha – i ciało. Opiekujemy się nim, wzmacniamy, rzucamy mu wyzwania. Promujemy dobre i zdrowe życie. Dieta, trening, morsowanie - to nasz styl życia.

Budzenie potencjału w innych

Nie szukamy wolontariuszy, ale łączymy liderów. 

Uczymy się hojności w inwestowaniu w innych. Dajemy nasz czas i zasoby, bo wierzymy, że bardziej błogosławionym jest dawać niż brać.

Depolaryzacja

Pokazujemy jak wychodzić z okopów, które nas dzielą. Nie boimy się odważnych połączeń ludzi i idei. Przynosimy pojednanie tam, gdzie jest niezrozumienie; sprawiedliwość, tam gdzie jej brakuje; równowagę tam, gdzie panuje zamęt.

Bliskie relacje

Zdrowe relacje to podstawa. Bez uraz i pretensji, ale szczerze. Dbając o własne granice, ale bez zamykania się w skorupie. Wzmacniając innych – i nie boimy się pokazać własnej bezbronności.

Znajdujemy czas na przyjaźń i świętowanie. Jesteśmy różni – i właśnie dlatego jesteśmy i działamy razem.

Dobry kontakt
z samym sobą

Możesz poznać i zmienić świat na zewnątrz tak głęboko, jak poznałeś siebie - wewnątrz. Jesteśmy gotowi na konfrontację - spotkanie z samym sobą oraz feedback od innych. Poświęcamy czas na rozwój osobisty, medytację oraz dobrostan psychiczny.

Intymność z Bogiem

Wszystkiego wartości i wszystkie działania wyrastają
z jednego – naszej relacji z Jezusem. Nasz priorytet to poznać Boga. Działania tracą znaczenie, jeśli nie są przesiąknięte Jego perspektywą. W ukrytym miejscu,
w modlitwie, kontemplacji - tam rodzą się nasze pomysły.

bottom of page