top of page

Projekty

Wierzymy, że misją ludzi wierzących jest pojednanie* (2 Kor 5,18-19), pogodzenie tego, co skłócone i połączenie tego, co rozbite. Pogodzenie świata i Boga; ducha, umysłu
i ciała. Dlatego działamy: prowadzimy projekty dla ciała, umysłu i dla ducha.

Dla
Ciała

Jeśli chcemy zmieniać siebie i rzeczywistość: ciało to podstawa. Dlatego w Formacji uczymy dbać o ciało
i jego zdrowie.

Co robimy? Ćwiczymy wspólnie: na żywo i dzięki aplikacji. Bierzemy razem udział w zawodach. Pokazujemy, jak zdrowo jeść i żyć. Eksplorujemy bio-haki wyciągające nas ze zwykłego sposobu funkcjonowania naszego ciała: morsujemy i ćwiczymy wspólnie sporty walki.

Możesz dołączyć do nas – niezależnie od poziomu swojego zaawansowania.

FT MOVE

To aplikacja, dzięki której mobilizujemy się do dbania o ciało i wysiłku, i to wspólne spotkania na żywo, podczas których wspólnie biegamy, zachęcając się i przełamując swoje ograniczenia. Jeśli chcesz dołączyć: napisz: kontakt@transformersi.pl.

Happy Fast

Post to świetne odświeżenie i skuteczne narzędzie do przeprogramowania swoich nawyków wzmocnienia woli docenienie na nowo tego, co mamy na wyciągnięcie ręki. Dlatego co kilka miesięcy zapraszamy do postu, który daje nam energię. A wspólnie pościć znacznie łatwiej!

Jak pościmy? Każdy sam wybiera formę postu. Można pościć jedzenie, cukier, wino lub Netflixa ;). Zgodnie z tym, na co może sobie pozwolić. Zgodnie z tym, co każdemu/każdej da największą korzyść.

Najbliższy post rusza w (termin): jeśli chcesz dołączyć napisz: kontakt@transformersi.pl.

Dla
Umysłu

Żeby móc zmieniać świat – trzeba zmieniać swoje myślenie* (Rzym 12,2)


Na naszym “dysku” – w mózgu – codziennie zapisują się myśli i newsy, zmartwienia i niepokoje, wspomnienia i plany. Media społecznościowe, powiadomienia, kultura przesycona nie zawsze wartościowymi treściami i monetyzująca nieustanne pobudzenie – to wszystko rozprasza i wyczerpuje.

Nic dziwnego, że czasem czujemy się przeciążeni
i wydaje nam się, że nie potrafimy już wymyślić nic nowego.


Dlatego w Formacji Transformacji czerpiąc z chrześcijańskiej tradycji kontemplacji i medytacji – “praktyki pokoju”, jak nazywali ją Ojcowie Pustyni – dbamy o odnawianie umysłu, zmianę myślenia przez świeże treści, medytację i zdobywanie nowej wiedzy.

Praktyka Pokoju - Chrześcijańska Medytacja

Od lat sami praktykujemy codzienną medytację i uczymy, jak zacząć medytować. Pokazujemy, jak uruchamiając swoje ciało i umysł do znajdować spokój, koncentrację, inny rytm i nową perspektywę.  Jeśli chcesz dołączyć do grupy napisz: kontakt@transformersi.pl.

FT Talks🎙 - Spotkanie online "na żywo"

FT Talks to rozmowy na żywo z ludźmi Formacji Transformacji. Rozmawiamy o wyzwaniach i wierze, o depresji i radykalnej nadziei,
o rodzinie i związkach,  o wszystkim co nas pasjonuje i tworzy nasze życie
Zobacz, posłuchaj https://www.youtube.com/@formacja_transformacja, dołącz na żywo w każdy poniedziałek o 19.30.

Poranne Espresso - Agata Wartak

Poranne espresso to skondensowane przesłanie: esencja motywacji i inspiracji, krótkie i konkretne filmy z uniwersalnym (i zakorzenionym  w mojej wierze) przekazem, który może obudzić każdego.
Zobacz, posłuchaj (link do wideo z live’ów na YT).

Seminarium: Stawanie-się-Bogiem i zbawienie kosmosu. Ojcowie Kościoła/Pustyni i myślenie dziś

Inspirację znajdujemy u korzeni. Transferujemy Ojców Pustyni i Ojców Kościoła w naszą współczesność i razem szukamy odpowiedzi na dzisiejsze wyzwania: zmianę technologiczną, przebodźcowanie informacjami, kryzys klimatyczny, duchowe zamieszanie.


To seminarium otwarte dla wszystkich: wierzących i niewierzących, profesjonalistów i pasjonatów, teologów i ludzi, którzy pierwszy raz stykają się z filozofią.

Dla
Ducha

Działamy, bo wierzymy, że najgłębszym źródłem, źródłem zasilania umysłu i ciała, przenikającym wszystko jest duch* (1 List do Koryntian 2:10-11).

Dobry przekaz w social mediach

Grafiki, cytaty, krótkie przekazy od Formacji Transformacji.

Dobre wiadomości w informacyjnym szumie.

Spotkania Kościoła “Nowe Miasto” , co tydzień,
niedziela 12.00, Warszawa

To wspólnota, którą budujemy i która nas buduje. Centrum, z którego wyrastamy. To przestrzeń dla Kogoś, który jest dla nas najważniejszy. Czas na nasze wyjątkowe spotkanie z Jezusem i ze sobą nawzajem: uwielbienie, wspólną modlitwę, Słowo, rozmowy.
 

OTWARTE dla KAŻDEGO w każdą niedzielę o 12.00.

Informacje o miejscu spotkania znajdziecie zawsze na naszym profilu na Facebooku (link). Możesz też do nas napisać – wszyscy są mile widziani.

Fundamenty wiary

Fundamenty, to składający się z 7 spotkań kurs online dla tych, którzy chcieliby poznać podstawy tego, w co wierzymy. Kurs prowadzimy
w kameralnych grupach dających każdemu możliwość włączenia się w rozmowę. Najbliższa edycja kursu rusza 15 marca.

Zapisy: kontakt@transformersi.pl

WOWLIFE WORLD

To spotkania online, które prowadzimy w ramach Kościoła WOW Life Church, którego częścią jest Kościół Nowe Miasto.

 

WOWLife World, to szybko rozwijająca się globalna społeczność, która rozkwitła w ciągu zaledwie jednego roku, licząc obecnie ponad 500 trenerów i 200  grup na całym świecie. To społeczność osób, których pasją jest rozwój osobisty, rozwój duchowy i wywieranie pozytywnego wpływu na świat.

 

W WOWLife World koncentrujemy się na dyskusjach o cotygodniowym Słowie nauczanym w naszym kościele WOW Life Church, a także wspieramy się w rozwoju życia i wiary. W 2023 roku rozszerzymy nasze zainteresowania o sprawiedliwość społeczną i projektowanie rozwiązań dla społeczności zgodnie z tym, w czym jesteśmy dobrzy. W ten sposób przekształcimy nasze wspólne pasje w cele, których realizacja będzie miała znaczący wpływ na miasta i narody.

 

Nasza społeczność składa się z osób z różnych środowisk, które są zaangażowane we wspieranie się i wspólną pracę nad tworzeniem lepszego świata. Wierzymy, że każda osoba dostała od Ducha Świętego unikalny dar wg. “podzielonych języków ognia” mogący przynieść konkretne rozwiązanie, tam gdzie jest nasza strefa wpływu.

 

Uczenie ludzi, by najpierw zidentyfikowali swoje powołanie, a następnie zaprzęgli swój indywidualny potencjał do działania dla rozwoju wspólnot, społeczności i całych narodów, jest celem grup trenerskich WOWLife World w 2023 roku.

 

Niezależnie od tego, czy już jesteś częścią  naszej społeczności, czy dopiero się o nas dowiadujesz, zapraszamy cię do przyłączenia się do naszej podróży w kierunku uwolnienia indywidualnej ekspresji Chrystusa w każdym człowieku, abyśmy razem mogli stworzyć jaśniejszą przyszłość.

 

Jeśli chcesz dołączyć napisz do nas – dostępne grupy w języku polskim i angielskim. (mail lub link do zapisów https://wowlifeworld.com

bottom of page