top of page

Poznaj nas

Formacja Transformacja to chrześcijańska fundacja założona przez przyjaciół, tworzących Kościół Nowe Miasto, zarejestrowany oficjalnie w Polsce w ramach Kościoła Bożego w Chrystusie i znajdujący się pod duchową opieką Kościoła WOW Life Church na Sri Lance.

Fundacja Formacja Transformacja powstała, bo chcemy zmieniać rzeczywistość wokół nas na lepsze – budując na tym, w co wierzymy i zaczynając od tego, w czym jesteśmy dobrzy. Twórcy Formacji są liderami: w biznesie i zarządzaniu finansami, w dbaniu o zdrowie i relacje, w samorozwoju, w działalności społecznej.

 

Prowadzimy firmy i ogólnoeuropejskie organizacje. Zabieramy głos jako eksperci/tki w parlamencie i ogólnopolskich mediach. Przez lata gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie: zdobywając profesjonalne kwalifikacje i tytuły naukowe w Polsce i zagranicą. Teraz chcemy się tym dzielić w ramach Fundacji Formacja Transformacja poprzez warsztaty, webinary, mentoring czy konferencje.

IMG_4481.jpg
Przechwytywanie5_edited_edited_edited.png

Wierzymy, że misją ludzi wierzących jest pojednanie* (2 List do Koryntian, 5 18-19), pogodzenie tego, co skłócone i połączenie tego, co rozbite. Pogodzenie – świata i Boga; ducha, umysłu i ciała. Dlatego działamy integralnie: prowadzimy projekty dla ciała, umysłu
i dla ducha.

Nasz zespół

Działaj z nami!

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content.

+48 604 164 814

bottom of page